Bazény a vírivky - Tlak pri vypnutom stave (bar) - 3

Túžite spraviť zo svojej záhrady miesto, kde budete môcť nerušene relaxovať? Potom by v nej nemal chýbať vírivka alebo bazén. Bazénu sa navyše potešia aj deti, s ktorými si v ňom užijete množstvo zábavy. Bazény a vírivky môžete vyberať podľa parametrov, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám.

Bazény a vírivky aj do vašej záhrady

Pri výbere bazéna sa riaďte počtom členov vašej rodiny. Pre 4 ľudí na spoločné hry a kúpanie je potrebný rozmer 6 x 3 m alebo kruhový bazén s priemerom od 3,6 m. Pre deti na hranie a dospelým na príjemné schladenie postačí hĺbka do 1 m. Aby ste si mohli dopriať spoločnú zábavu, máme pre vás bazény IntexBestway bazény pevnou konštrukciou aj samonosné bazény s nafukovacím prstencom. Na chvíle pohody v teplej vode si môžete vybrať nafukovacie virívky.

Voda na kúpanie sa bez používania filtrácie rýchlo zakalí. Aby ste ju mali vždy krásne čistú, vybrať si môžete kartušovú alebo pieskovú filtráciu. Na čistenie dna a stien bazéna sú k dispozícii tyčové a robotické bazénové vysávače, s dezinfekciou vody vám pomôže bazénová chémia. Na ohrev vody môžete využiť solárne plachty a nechýbajú ani rebríky a ďalšie príslušenstvo pre bazény.  

Zobraziť celý popis
Ako vybrať bazén do záhrady?

Ako vybrať bazén do záhrady?

Príjemné schladenie v bazéne privítajú počas horúcich dní dospelí aj deti. Na to, aby ste si ho mohli kedykoľvek užívať, nemusíte chodiť na kúpalisko. Vybrať bazén do záhrady si navyše môžete bez nutnosti stavebných úprav. Ktorý vám bude naviac vyhovovať?