Čistiace prostriedky a dezinfekcia

Čistiace prostriedky a dezinfekcia sú neodmysliteľnou súčasťou pri upratovaní domácnosti aj verejných priestorov. V čistom prostredí sa navyše každý cíti príjemne a uprataný interiér priaznivo vplýva aj na psychiku.

Čistiace prostriedky a dezinfekcia uľahčia upratovanie a zabezpečia hygienu

Každodenné upratovanie, umývanie riadu, okien či podlahy vám zjednodušia účinné čistiace prostriedky a dezinfekcia. Ich pomoc oceníte v kuchyni, kúpeľni, ale aj tam, kde je dôležité upratovať intenzívnejšie kvôli prítomnosti detí alebo domácich miláčikov.

Vhodne zvolené čistiace prostriedky odstránia špinu, mastnotu a nečistoty, zároveň však ochránia a dodajú lesk. Navrhnuté sú na konkrétne povrchy ako drevo, sklo, koža, sklokeramické a indukčné dosky alebo rúry a grily. Na odevy či obuv sa v domácnosti zídu odstraňovače škvŕn. Dezinfekčné prostriedky poslúžia v situáciách, kde je potrebné dosiahnuť vysokú úroveň hygieny. Sú špeciálne navrhnuté na ničenie baktérií, vírusov a mikróbov.

Nezabudli sme ani na váš riad. Tablety do umývačky sa postarajú o umývanie riadu v umývačke. Na ručné umývanie máme pre vás tekuté čistiace prostriedky, ktoré efektívne odstránia mastnotu a vášmu riadu dodajú lesk a vôňu.

Zobraziť celý popis