Domácnosť - Poistka - Nie

Úložné boxy, pomôcky na upratovanie, vedrá, nádoby na vodu, rohože a iné doplnky — to všetko sú domáce potreby, ktoré často využijete. Vašu domácnosť zútulnia bytové doplnky, dekorácie a svietidlá, o teplo sa postarajú ohrievače a radiátory na vykurovanie domu.

Vykurovanie interiéru

Hľadáte zariadenia a doplnky na vykurovanie domu? Vybrať si môžete kachle, sporáky, ohrievače, teplomety, konvektory a radiátory. Aby ste mali všetko potrebné na ich montáž a údržbu, k dispozícii sú rúry a kolená, rošty, platne a kefy.

Domáce potreby na upratovanie

Upratovanie domácnosti patrí k pravidelným činnostiam, bez ktorých nie je možné udržiavať v dome či byte poriadok. Chceli by ste mať dokonale čisté koberce? Dosiahnuť tento cieľ vám umožní tepovač. Na umývanie podlahy a iných povrchov si môžete vybrať mopy, handry a vedrá. K dispozícii sú tiež metly, metličky, rukavice na upratovanie, čističe a dezinfekcia.

Doplnky a dekorácie

Viete, čo dodáva každému domovu jeho jedinečný vzhľad? Sú to rôzne dekorácie. Aby ste si mohli vašu domácnosť vyzdobiť podľa vášho vkusu, máme pre vás interiérové dekorácie, jesenné dekorácie a vybrali sme aj sukulenty. Ak bývate v rodinnom dome, iste vás potešia dekorácie do záhrady. Aby sme nezabudli ani na praktické doplnky, sortiment dopĺňajú schránky, čísla, rohože, vešiaky a regály.

Vianoce — čas, kedy sa rozžiari celá domácnosť

Počas adventu sa každý rok začínajú rozsvecovať svetielka, ktoré nás pripravujú na Vianoce. Aj vy sa na tento čas vždy tešíte? Váš domov môžu už dnes vyzdobiť vianočné dekorácie, ku ktorým sa na Štedrý deň pridá vianočný stromček. Aby ste mohli skrášliť vašu domácnosť podľa vášho vkusu, pripravili sme pre vás bohatý sortiment, v ktorom nájdete vianočné ozdoby, sviečky a postavičky. Chceli by ste ozdobiť celý dom? Potom vás zaručene zaujme vianočné osvetlenie na dom a vybrať si môžete tiež vianočné svetielka do interiéru.

Doplnky do kúpeľne

Uprednostňujete sprchovanie alebo kúpeľ? Bez ohľadu na to, ktorý spôsob osobnej hygieny vám viac vyhovuje, iste oceníte praktické komody a iné doplnky do kúpeľne, ktoré sa postarajú o vaše pohodlie. V našej ponuke nájdete tiež potreby na pranie a žehlenie, ako sú žehliace dosky, sušiaky a koše na bielizeň.

Zobraziť celý popis
Údržba bazénov pred sezónou a zazimovanie bazéna

Údržba bazénov pred sezónou a zazimovanie bazéna

Prichádza letná sezóna a s ňou aj radosť z kúpania v bazéne. Či ste majiteľom bazéna alebo ho prenajímate, na zabezpečenie čistoty a bezpečnosti kúpania je kľúčová správna údržba pred sezónou aj jeho zazimovanie. V nasledujúcom článku sa preto spolu pozrieme na dôležité kroky, na ktoré by ste nemali zabudnúť.