Doplnky do auta

Čo ešte chýba do výbavy vášho automobilu? Praktických pomocníkov, ktorých budete potrebovať počas vašich ciest, pri parkovaní aj opravách, nájdete v kategórii doplnky do auta.

Praktické aj nevyhnutné doplnky do auta

Na bezpečnejšie a jednoduchšie cestovanie sme pre vás pripravili autodoplnky, ktoré vám pomôžu v každom ročnom období udržiavať vaše auto vo vynikajúcej kondícii.

Ochrániť ho pred nepriaznivým počasím vám umožní autoplachta. Je vyrobená z odolných materiálov, ktoré zaručujú ochranu pred snehom, ľadom a dažďom, ale aj slnečným žiarením. Pokiaľ plánujete dlhodobé odstavenie vozidla, je taktiež vhodné si zadovážiť kryciu plachtu na auto. Interiér pred prehrievaním vám pomôže chrániť clona na čelné sklo auta.

V zimných mesiacoch budete potrebovať do výbavy škrabky a metličky. Môžete si zvoliť komfortnú škrabku s dlhou alebo krátkou rúčkou, prípadne škrabku s rukavicou. Na sypký sneh sa vám zíde metlička s mäkkým vlasom, ktorá nepoškriabe lak auta. Medzi nevyhnutné doplnky do auta patrí autolekárnička, ktorá patrí k jeho povinnej výbave.

Domáci kutili aj profesionáli ocenia prísavný držiak skla, ktorý využijú aj pri oprave karosérie a na výmenu autoskla. Pri starostlivosti o auto nezabudnite ani na PNEU príslušenstvo, ktoré doplní vybavenie vašej dielne.

Zobraziť celý popis