Dózy na potraviny - Prepravka - Áno

Zvyšky varených jedál, koláčov, ale aj syr, čerstvá krájaná šunka alebo saláma. Na uloženie potravín budete potrebovať kvalitné dózy. Vybrať si môžete plastové aj sklenené dózy na potraviny, chlebníky, boxy s vekom, obedáre a desiatové boxy. Nezabudli sme ani na milovníkov nakladanej kapusty alebo iných pochúťok — v našej ponuke preto nechýbajú súdky.

Desiatové boxy, obedáre a dózy na potraviny

Do čoho rýchlo zabaliť deťom desiatu? Praktickým riešením sú desiatové boxy, v ktorých sa dá všetko pekne poukladať a pri jedení nahradia tanier. Zvyšky z nedeľného obeda nemusíte nechávať vo veľkých hrncoch, ktoré v chladničke zaberú priveľa miesta. Uskladniť vám ich pomôžu dózy na potraviny. Okrem toho, že zabránia prenikaniu pachov, môžete ich tiež poukladať na seba.

Koláč môžete odložiť do boxu s vekom. Napiekli ste tiež pre priateľov, ku ktorým sa chystáte na návštevu? V boxe s vekom ho pohodlne aj prenesiete. Chlieb a pečivo vám pomôžu dlhšie udržať čerstvé chlebníky. Vybrať si ich môžete v prevedení, ktoré bude vhodne ladiť s ďalším vybavením kuchyne.

Zobraziť celý popis