Elektro náradie - carlson

Elektrické náradie má vysoký výkon, pre ktorý je praktickým pomocníkom pre každého domáceho kutila aj profesionálneho majstra. Aby ste si so všetkými prácami vždy poradili, pripravili sme pre vás elektro náradie do dielne, na stavbu, zváračky, kompresory, svietidlá aj vysávače.

Brúsky, vŕtačky a kladivá na váš projekt

Potrebujete uhlové brúsky na drevo, kameň, betón a kov alebo vibračné brúsky na jemnejšie obrusovanie? V našej ponuke sú vám k dispozícii brúsky vhodné na rôzne práce. Vybrať si môžete tiež excentrické, pásové alebo dvojkotúčové brúsky. Na vŕtanie do dreva aj tvrdších materiálov vám poslúžia elektrické vŕtačky. K dispozícii sú tiež vŕtacie kladivá na vŕtanie otvorov do panelu či kameňa.

Elektro náradie, ktoré uľahčí prácu

Majú vysoký výkon a dokážu rýchlo pritiahnuť všetky skrutky. Elektrické a aku skrutkovače sa zídu nielen skúseným majstrom, ale aj na bežné opravy v domácnosti. Potrebujete výkonnú pílu do záhrady, na prípravu dreva do krbu, rezanie dosiek pri stavbe búdy pre psa či na iné projekty? Mnoho námahy aj času vám ušetrí elektrická píla.

Trafopájky a pištole

Spájkovačky dokážu rýchlo spojiť materiály z kovov. Ak hľadáte spájkovačku do dielne, vyhovovať by vám mohli trafopájky. Majú ergonomický tvar, vďaka ktorému sa s nimi ľahko manipuluje. Na spájanie textilu, skla, dreva či iných materiálov využijete tavné pištole.

Miešadlá, miešačky, svietidlá aj predlžovacie káble

Staviate dom? Potom sa iste nezaobídete bez miešačky a miešadiel. Aby ste mohli pracovať aj pri zhoršených svetelných podmienkach, do našej ponuky sme zaradili svietidlá. O bezpečné pripojenie elektro náradia sa postarajú predlžovacie káble.

Vysávače aj na popol

Starostlivosť o poriadok v interiéri a exteriéri vám uľahčia vysávače. Vybrať si môžete priemyselné vysávače na suché a mokré vysávanie, vysávače na popol a o čistotu bazéna sa postarajú bazénové vysávače. Máte záhradu? Medzi elektro náradie sme zaradili tiež vysávač na lístie.

Zobraziť celý popis
Príklepová vŕtačka, vŕtacie kladivo alebo aku vŕtačka?

Príklepová vŕtačka, vŕtacie kladivo alebo aku vŕtačka?

Každý domáci kutil potrebuje mať vo svojej dielni kvalitnú vŕtačku. Umožní vám vŕtať otvory do rôznych materiálov, stien a vhodný nástroj sa vám zíde aj na skrutkovanie. Bude vám viac vyhovovať príklepová vŕtačka, vŕtacie kladivo, stojanová vŕtačka alebo sa vám zíde aku vŕtačka? To vám prezradíme v nasledujúcom článku.


Ako vybrať domáce náradie

Ako vybrať domáce náradie

Každý domáci kutil potrebuje mať k dispozícii vhodné náradie na všetky svoje projekty a zídu sa vám aj na bežné drobné opravy v domácnosti. Ako vybrať domáce náradie, ktoré vám uľahčí prácu a dosiahnete kvalitné výsledky?