Grilovanie

Pripravte sa s nami na grilovacie dobrodružstvo! V našej ponuke grilovacích potrieb nájdete všetko to, čo na vydarenú grilovačku potrebujete. Profesionálne grily a ohniská, panvice, rošty a užitočné príslušenstvo — máme všetko, aby ste si grilovanie užili naplno.

Grilovanie v záhrade, na terase aj v altánku

Záhrada je ideálne miesto na grilovanie. Aby ste si mohli pochutnať na vynikajúcich dobrotách, budete potrebovať kvalitné grilovacie potrebygril. Správne zvolené nástroje prinesú radosť pri varení a vy si budete môcť prípravu jedla pre vašich hostí užívať naplno.

Najdôležitejším nástrojom je samotný gril. Pri jeho výbere je potrebné zvážiť vaše potreby a preferencie. Neviete si vybrať? Plynové grily umožňujú jednoduchú presnú obsluhu, komfortné používanie a rýchlu zmenu teploty. Grily na uhlie sú obľúbené pre autentickú chuť jedla a zážitok, ktorý poskytuje grilovanie s klasickým uhlím.

 

Na griloch a panviciach pripravíte nielen mäso, ale aj zeleninu, tofu a ryby, pričom si pokrm zachová viac živín a chuti. Určite nezabudnite na teplomer a neoceniteľnými pomocníkmi budú určite tiež kliešte, špízy a obracačky. Po skvelej grilovačke už len všetko vyčistiť s praktickými kefami a čističmi, aby boli váš gril a náradie pripravené na ďalšie nezabudnuteľné zážitky s priateľmi a rodinou.

 

Zobraziť celý popis