Hadice na vodu

Radi trávite čas v záhrade? Jednou vecí, ktoré budete potrebovať na starostlivosť o vaše rastliny, sú spoľahlivé hadice na vodu.

Kvalitné hadice na vodu nielen do vašej záhrady

Pre každého záhradkára je najväčšou radosťou vidieť, ako jeho vlastnoručne zasadené rastlinky rastú a dozrievajú. S pravidelnou starostlivosťou a zavlažovaním prinesie aj vaša práca ovocie v podobe zdravých a krásnych rastlín a bohatej úrody.

Aby bolo polievanie záhrady čo najefektívnejšie, máme pre vás prémiové hadice na vodu v rôznych dĺžkach a priemeroch. Kvalitná hadica na polievanie je ľahká, ohybná a dobre skladná. Je zhotovená z materiálu odolného voči zmene teploty, mechanickému poškodeniu a UV žiareniu. Aby ste mohli regulovať prúd vody podľa potreby, vybrať si môžete hadicu s pištoľou. Silu striekania nastavíte od jemného pre mladé rastlinky po silný prítok na polievanie väčších plôch alebo stromov. Ak ste sa rozhodli pre kvapôčkovú závlahu, s jej vytvorením vám pomôže priesaková hadica. Hadice na vodu môžete tiež ľahko skladovať. Stačí zvoliť praktický navíjač na hadice či držiak na stenu.

Zobraziť celý popis