Hrnčeky

Hrnčeky na kávu a čaj, šálky s podšálkami, elegantné sklenené a odolné plastové hrnčeky. Na váš obľúbený nápoj, pre deti aj na domáci jogurt alebo polievku, ktoré si chcete vziať so sebou do práce. Medzi hrnčekmi v našej ponuke si každý vyberie presne to, čo práve potrebuje, a môžete ich tiež darovať ako darček.

Hrnčeky na kávu aj so sebou do práce

Radi si ráno doprajete chvíľu pokoja na vypitie svojho obľúbeného nápoja? Dokonalý pôžitok vyžaduje ten správny hrnček. Aby ste si mohli vybrať presne podľa vášho vkusu, hrnčeky sme pre vás pripravili vo viacerých prevedeniach.

Sklenené hrnčeky — každého milovníka elegancie iste oslovia sklenené hrnčeky. Môžete v nich podávať kávu, nealko aj pivo.

Plastové hrnčeky — stanú sa praktickým pomocníkom pre každého, kto si chce so sebou vziať do práce či na cesty tekuté jedlo alebo nápoj. Uzatvoríte ich pevnými klipmi a dajú sa používať v mikrovlnnej rúre. Na vašu kávu alebo čaj využijete tiež termohrnčeky.

Smaltované hrnčeky využijete na prípravu teplých nápojov. Stačí pridať tie správne prísady a už sa kuchyňou bude niesť vôňa vareného vína, vianočného punču alebo iného nápoja. Nevyhovujú vám? Potom máme pre vás pripravené nerezové hrnčeky.

Zobraziť celý popis