Iné potreby - Dĺžka tyče - 37 cm

Chováte hydinu, venujete sa výrobe vína alebo hľadáte dekoratívne svietidlá do záhrady? To všetko a ešte oveľa viac na vás čaká v kategórii iné potreby.

Vinárske potreby

Kvalitný mlynček lis na hrozno, potravinárske hadice a demižóny — tieto vinárske potreby patria k základnému vybaveniu pri spracovaní hrozna. Máte tiež bohatú úrodu jabĺk? Spracovať vám ich pomôže drvič na jablká. Pri odvoze úrody sa vám zídu barely a nádoby na zber. Aby ste mali vždy pripravené kvalitné vlastné hnojivo, máme pre vás tiež kompostéry.

Chovateľské a iné potreby aj niečo na skrášlenie okolia domu

Pre chovateľov hydiny, zajacov a vtákov sme do našej ponuky zaradili napájačky, kŕmidlá, liahne vyhrievacie telesá a iné chovateľské potreby. So spracovaním obilia vám pomôže šrotovník. Nezabudli sme ani na milovníkov psov a mačiek — pre vašich domácich miláčikov si môžete vybrať, napríklad, misky.

Hľadáte ešte niečo na skrášlenie záhrady? K dispozícii sú vám záhradné svietidlá v rôznych dizajnoch a farbách. Počas letných večerov na terase iste oceníte tiež lampy proti hmyzu, ktoré si so sebou môžete vziať aj na kempovanie.

Zobraziť celý popis