Kompresory - carlson

Na stlačenie vzduchu, hustenie pneumatík vozidiel, nafúkanie alebo vyfúknutie športového vybavenia aj na pohon pneumatického náradia. Na všetky tieto činnosti využijete kompresory.

Piestové aj bezolejové kompresory

Na aké činnosti a ako často budete potrebovať kompresor? Ak potrebujte dodávať stlačený vzduch nepretržite, vyhovovať vám budú piestové kompresory. Tento typ by sa pri trvalej prevádzke prehrieval. Zvoliť si ho môžete do domácností aj dielní. Výhodou je jednoduché premiestňovanie pomocou koliesok a rúčky na ľahké uchopenie.

Na prácu s potravinami, kedy je potrebné získať vzduch bez olejových pár, si môžete vybrať bezolejový kompresor. Tento typ je vybavený tesnením odolným voči oderu a teplote, využijete ho pri čapovaní nápojov, ale aj nafukovaní pneumatík a podobne.

Hľadáte kompresor do auta? Zapojenie do autozásuvky alebo poháňanie akumulátorom vám umožní mať kedykoľvek k dispozícii možnosť regulácie tlaku v pneumatikách. Kompresor do auta ocenia aj tí, ktorí si radi vezmú na dovolenku výbavu, ako sú nafukovacie lopty, matrace či paddleboardy.

Zobraziť celý popis