Kuchyňa - Typ špičky - rovná

Kuchyňa je miestom, kde sa pripravujú chutné jedlá, pri ktorých sa stretáva celá rodina. Aby ste v nej mali vždy poruke všetko, čo potrebujete, pripravili sme pre vás bohatý sortiment vybavenia kuchyne, pomôcok na varenie, pečenie a stolovanie.

Vybavenie kuchyne, bez ktorého sa nezaobídete

Aké jedlá varievate a čo potrebujete na prípravu vašich obľúbených dezertov? Vybavenie kuchyne by malo predovšetkým vyhovovať hlavnému kuchárovi v domácnosti. Podľa svojich preferencií môžete zvoliť aj usporiadanie v kuchyni. Kuchynské potreby, ktoré využívate najčastejšie, uložte do skriniek, zásuviek a poličiek, ku ktorým máte najľahší prístup. To kuchynské náradie, ktoré potrebujete menej často, môže byť uložené na vyšších poličkách alebo v zadnej časti skriniek. Máte komoru? Zaváraninové poháre, hrniec na zaváranie alebo menej používané hrnce a pokrievky môžete mať odložené v nej.

Kuchynské potreby na varenie

Neodmysliteľnou súčasťou každej kuchyne sú pekáče na pečenie mäsa, plechy na koláče aj panvice na palacinky alebo grilovanie. Samozrejmosťou sú hrnce, ktoré sa dajú použiť na prípravu mnohých jedál. Pre ešte viac pohodlia pri varení sme do našej ponuky zaradili nepriľnavé hrnce s pokrievkou.

Plechy a formy na pečenie

Ani u vás sa nedeľný obed nezaobíde bez chutného múčnika? Alebo si radi doprajete vynikajúci domáci chlieb? Plechy a formy na pečenie, zapekacie misy, pomôcky na pečenie chleba aj tácky a podnosy na servírovanie múčnikov. To všetko sú kuchynské potreby, ktoré budete iste často používať. Pečiete aj počas týždňa? Aby ste deťom mohli koláče zabaliť do školy, nezabudnite si vybrať tiež desiatový box.  

Kuchyňa — miesto na každodenné aj slávnostné stolovanie

Návštevy priateľov, oslavy a spoločné večere či obedy v kruhu rodiny — to všetko sú príležitosti na spoločné posedenia pri jedle. Aby ste si mohli vychutnať ich príjemnú atmosféru, môžete si vybrať nádoby na servírovanie, hrnčeky, šálky, taniere, príbory a poháre na stolovanie. Aby bola vaša kuchyňa zariadená prehľadne, nezabudli sme ani na príborníky. Hľadáte tiež doplnky do kuchyne, ktoré vám pomôžu odložiť zvyšky jedál alebo suroviny na ich prípravu? Na uloženie potravín máme pre vás dózy na potraviny.

Zobraziť celý popis
Ako vybrať formy na pečenie chleba, bábovky a muffinov?

Ako vybrať formy na pečenie chleba, bábovky a muffinov?

Čerstvý chlieb a koláče dokážu nenapodobiteľným spôsobom rozvoňať celú domácnosť. Ak sa chystáte piecť na sviatky alebo jednoducho radi pripravujete pre svoju rodinu a hostí vynikajúce dobroty, k nevyhnutnému vybaveniu vašej kuchyne patria formy na pečenie. Ako si vybrať také, ktoré vám budú najviac vyhovovať?


Kuchynské potreby, ktoré urobia z kuchárov šéfkuchárov

Kuchynské potreby, ktoré urobia z kuchárov šéfkuchárov

Ak máte radi varenie, iste viete, aké dôležité sú kvalitné kuchynské potreby. Preto sme pre vás pripravili výber z niekoľkých nevyhnutných pomôcok, ktoré vám pomôžu dosiahnuť profesionálne výsledky pri príprave jedál. S týmito kuchynskými potrebami budete variť ako šéfkuchár!