Nádoby na nápoje - Skladom

Neviete, v čom pripraviť, podávať alebo uskladniť vaše obľúbené nápoje? Vynikajúci čaj môžete uvariť v čajníku, domáci sirup alebo víno dáte do fľaše a nezabudli sme ani na karafy a džbány na podávanie nápojov vašim hosťom.

Fľaše a nádoby na nápoje

Fľaše na alkohol, na víno, fľaše na sirup aj vodu. Fľaše si môžete vybrať podľa ich veľkosti, zvoliť môžete tiež preferovaný typ zatvárania. Hľadáte niečo, v čom si môžete kedykoľvek so sebou zobrať čaj alebo iné nápoje? Potom vás iste osloví fľaša s náustkom a filtrom na bylinky. Studené nápoje budú lákať k ochutnaniu, ak si na ich podávanie vyberiete džbány. Chystáte párty? Vo vašej výbave by nemala chýbať nádoba na nápoje s kohútikom.

Či patríte k milovníkom sypaných alebo porciovaných čajov, vo vašej kuchyni sa iste zíde čajník alebo kanvica, ktoré využijete aj pri varení kávy. Robíte si čaj len pre seba? Pomocníkom, ktorého iste oceníte, je džezva a zíde sa vám tiež čajítko. Pohodlne doň len nasypete svoje obľúbené bylinky, zelený, čierny či iný čaj a vložíte ho do hrnčeka s vriacou vodou.

Zobraziť celý popis