Náradie - Pracovné zaťaženie - 980 kg

Každý majster aj domáci kutil potrebuje mať k dispozícii to správne náradie na všetky svoje projekty a rôzne opravy. Potrebujete náradie do dielne, stavbárske a maliarske náradie alebo iné pomôcky? Všetko sme pre vás pripravili v našej ponuke. 

Náradie do dielne

Zverák, kovadlina, box na náradie, kefy, kartáče, zdviháky, vrtáky, kladkostroje aj potreby na zváranie. To všetko patrí do vybavenia dielne, ktoré budete potrebovať pri výrobe rôznych predmetov a opravách. Nezabudli sme ani na ochranné pracovné prostriedky, ako sú pracovné odevy, obuv, bundy, rukavice, celotvárové masky, gumáky, prilby a chrániče sluchu.

Ručné náradie pre profesionálov i do domácnosti

Na všetky ľahšie domáce opravy, zostavenie nábytku a mnoho iných prác sa vám zíde ručné náradie. K dispozícii sú vám kladivá, kľúče, skrutkovače, nožnice a nože. Využívate vašu dielňu pravidelne? Potom sa vám iste zídu sady náradiasady kľúčov. Nezabudli sme ani na kliešte a hasáky, hlavice a gola sady, pílky, nitovacie kliešte a dláta.

Stavbárske náradie

Stavba domu, prístavby ale aj záhradného domčeka alebo úprava chodníkov a iných povrchov v exteriéri a interiéri. To všetko sú činnosti, pri ktorých budete potrebovať stavbárske náradie. Pokladáte dlažbu na terase či v kúpeľni? K dispozícii sú vám rezače dlažby. Vybrať si môžete tiež pištole, stavebné píly, metre, pásma, vodováhy, miešadlá, špachtle, hladítka, lyžice, naberačky a nádoby.

Maliarske náradie

Konečná úprava stien maľovaním dodá interiéru ten správny nádych. Aby ste mali poruke všetko potrebné, pripravili sme pre vás maliarske štetce, štetky, valčeky, pásky, zakrývacie plachty, fólie a ďalšie maliarske náradie.

Spojovací materiál, propán bután, chémia a lepidlá

Pri práci je vždy nevyhnutnou potrebou spojovací materiál, ako sú klince, skrutky, matice, reťaze, laná a popruhy. Vybrať si môžete tiež variče, horáky a lampy na propán bután. Alebo hľadáte tmely, lepidlá, mazivá a oleje? Všetko to nájdete v kategórii chémia a lepidlá.

Zobraziť celý popis
Regály, skrinky a organizéry na poriadok v dielni, ktorý šetrí čas

Regály, skrinky a organizéry na poriadok v dielni, ktorý šetrí čas

Pri rôznych opravách, práci na zlepšovákoch do domácnosti či záhrady aj pri vyrábaní výrobkov je veľkou pomocou, ak môžete ľahko nájsť všetko náradie a potrebné súčiastky. Prehľadne vám ich pomôžu uložiť regály, organizéry a skrinky na náradie. Podľa čoho si vyberiete také, ktoré vám budú najlepšie vyhovovať?


Ako vybrať gola sadu

Ako vybrať gola sadu

K základnému vybaveniu každého domáceho kutila patrí aj gola sada. Táto súprava nasadzovacích hlavíc s račňou sa vám zíde v dielni, garáži aj pri opravách v domácnosti. Ako ju vybrať, aby ste ju mohli využiť na všetko, čo budete potrebovať?


Ako vybrať domáce náradie

Ako vybrať domáce náradie

Každý domáci kutil potrebuje mať k dispozícii vhodné náradie na všetky svoje projekty a zídu sa vám aj na bežné drobné opravy v domácnosti. Ako vybrať domáce náradie, ktoré vám uľahčí prácu a dosiahnete kvalitné výsledky?