O nás

Vítame vás v Kutilsky dobrom svete! 

Ďakujeme, že ste ku nám zavítali. Či už ste si prišli nakúpiť, zo zvedavosti alebo hľadáte radu, veríme, že vaša návšteva u nás bude veľmi príjemná a prebehne kutilsky dobre ;) 

Všetko do záhrady, dielne aj domácnosti

Pripravili sme pre vás komplexnú ponuku, v ktorej nájdete domáce potreby, ručné a elektrické náradie, záhradný nábytok a techniku. Nezabudli sme ani na tých, ktorí potrebujú hračky do záhrady, hojdačky a náradie pre deti. Na svoje si prídu tiež milovníci varenia a pečenia. Vybrať si môžete z bohatého sortimentu pomôcok do kuchyne, v ktorom nájdete hrnce, formy na pečenie a ďalšie kuchynské potreby aj všetko pre vašu jedáleň.

Čo môžeme pre vás urobiť?

V pestrom sortimente Kutilsky.sk je viac ako 12 000 dostupných položiek. Neviete, čo presne vybrať? Pri každom nákupe vám radi poradíme a pomôžeme aj s vytvorením objednávky.

U nás to zaplatením nekončí

Kladieme dôraz na profesionálny prístup a servis, aby bol u nás každý zákazník spokojný a rád k nám opäť zavítal. Zaplatením a odoslaním objednávky pre nás preto váš nákup nekončí. Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť so žiadosťou o reklamáciu, výmenu alebo vrátenie tovaru.

Na čom pracujeme? 

V prvom rade na rýchlom zabalení vašich zásielok, aby vám mohli byť doručené čo najskôr.

V dohľadnej dobe tiež plánujeme rozšíriť ponuku pre kuchyňu a domácnosť. Budete si tak môcť na jednom mieste vybrať všetko, čo potrebujete.

Nakupujete radi výhodne? Pravidelne pre vás pripravujeme zaujímavé akcie a hromadné výpredaje.

Našou dlhodobou výzvou je zapájanie moderných technológií tak, aby sme priniesli ďalšie zníženie cien a urýchlenie dodania tovaru priamo k vám.

Čo môžete urobiť vy pre nás ?

Našou túžbou je, aby ste sa u nás vždy cítili dobre. Ak budete potrebovať s čímkoľvek poradiť alebo pomôcť, neváhajte nás kontaktovať.

Váš Kutilsky dobrý tím

Kuchynské potreby, ktoré urobia z kuchárov šéfkuchárov

Kuchynské potreby, ktoré urobia z kuchárov šéfkuchárov

Ak máte radi varenie, iste viete, aké dôležité sú kvalitné kuchynské potreby. Preto sme pre vás pripravili výber z niekoľkých nevyhnutných pomôcok, ktoré vám pomôžu dosiahnuť profesionálne výsledky pri príprave jedál. S týmito kuchynskými potrebami budete variť ako šéfkuchár!


Závlaha do záhrady: Efektívne a pohodlné zavlažovanie

Závlaha do záhrady: Efektívne a pohodlné zavlažovanie

Starostlivosť o záhradu vyžaduje nielen lásku k rastlinám, ale aj pravidelné a správne zavlažovanie. Vhodným spôsobom, ako udržať vaše rastliny zdravé a krásne, je automatická závlaha. Závlahové systémy si získavajú čoraz väčšiu obľubu, pretože ponúkajú množstvo výhod a uľahčujú údržbu záhrady.


Ako vybrať domáce náradie

Ako vybrať domáce náradie

Každý domáci kutil potrebuje mať k dispozícii vhodné náradie na všetky svoje projekty a zídu sa vám aj na bežné drobné opravy v domácnosti. Ako vybrať domáce náradie, ktoré vám uľahčí prácu a dosiahnete kvalitné výsledky?


Ako správne nabrúsiť kuchynské nože

Ako správne nabrúsiť kuchynské nože

Nože sú neodmysliteľným nástrojom každého kuchára. Mali by byť vždy ostré, aby vám umožnili ľahko a bezpečne nakrájať všetky suroviny aj pripravené pokrmy. V nasledujúcom článku máme pre vás niekoľko tipov na to, ako správne nabrúsiť kuchynské nože, aby ste ich udržali v perfektnom stave.


Údržba bazénov pred sezónou a zazimovanie bazéna

Údržba bazénov pred sezónou a zazimovanie bazéna

Prichádza letná sezóna a s ňou aj radosť z kúpania v bazéne. Či ste majiteľom bazéna alebo ho prenajímate, na zabezpečenie čistoty a bezpečnosti kúpania je kľúčová správna údržba pred sezónou aj jeho zazimovanie. V nasledujúcom článku sa preto spolu pozrieme na dôležité kroky, na ktoré by ste nemali zabudnúť.