Pre deti

Záhradné náradie, fúriky, trampolíny aj hojdačky pre deti. V každej záhrade sa deti môžu dosýta vyšantiť na vlastnom ihrisku a môžu sa tiež naučiť veľa o starostlivosti o rastliny. Premýšľali ste už nad tým, ako sa zahráte? Alebo sa spolu pustíte do sadenia zeleniny?

Hračky na detské ihrisko, hojdacie siete aj trampolíny pre deti

Viete už, ktoré hračky do záhrady vyberiete pre svoje deti? Ak majú vlastné pieskovisko a hľadáte vhodné hračky na ihrisko, zvoliť môžete lopatky, nákladné auto a na chvíle strávené s vami starostlivosťou o zeleninu sa im zíde detské náradie do záhrady. Malá motyčka, hrabličky aj fúrik iste dostanú počas práce poriadne zabrať. Váš malý pomocník si potom môže spokojne oddýchnuť na vlastnej stoličke, uvelebiť sa môže tiež na hojdacej sieti. Detské hojdačky a hojdacie siete môžete vyberať podľa veku. Pre deti, ktoré sa rady stále hýbu, máme v našom sortimente pripravené ďalšie možnosti zábavy. K dispozícii sú bazény aj trampolíny pre deti. Prišla zima a napadol sneh? Vybrať môžete sánky a boby.

Zobraziť celý popis
Miesto pre deti vo vašej záhrade

Miesto pre deti vo vašej záhrade

Deti sa v peknom počasí rady zahrajú vonku, ochotne vám tiež pomôžu pri sadení či okopávaní zeleniny alebo iných prácach v okolí domu. Ešte ste im vo vašej záhrade nevytvorili miesto, kde sa môžu vyšantiť a odpočinúť si? Vyskúšajte týchto niekoľko tipov.