Predlžovačky - Na bubne - Áno

Nedočiahne vám prívodný kábel vŕtačky, brúsky alebo iného elektro náradia? V takom prípade vám pomôžu predlžovačky. Predlžovacie káble si môžete vybrať v rôznych dĺžkach s rôznym počtom zásuviek presne podľa vašich potrieb.

Predlžovačky do každej dielne, záhrady aj na stavbu

Či vám chýba na zapojenie do zásuvky niekoľko centimetrov alebo až 50 metrov, budete potrebovať predlžovací kábel. Predlžovačky sme pre vás pripravili s rôznou dĺžkou. K dispozícii sú predlžovacie káble na bubne s otočnými aj pevnými zásuvkami. Vďaka ich dĺžke ich využijete pri prácach na stavbe domu, prístrešku, kôlne aj garáže a zídu sa vám tiež v záhrade.

Predlžovacie káble sa postarajú o prívod elektriny všade tam, kde nie je k dispozícii zástrčka v dostatočnej vzdialenosti. Potrebovať ich budete aj v domácnosti. Na zvýšenie bezpečnosti pri používaní máme pre vás predlžovačky s vypínačom, ktoré pri dokončení práce môžete vypnúť. Prerušíte tým prívod elektrickej energie ku všetkým zapojeným spotrebičom. Na zapnutie alebo vypnutie spotrebiča v určitom časovom rozmedzí sa vám zíde digitálna spínacia zásuvka.

Zobraziť celý popis