Rukavice

Chceli by ste, aby bola vaša domácnosť čistá, vašej pokožke však robia problém bežné čistiace prostriedky, vysúša ju voda alebo by ste chceli ruky chrániť pred špinou a mikróbmi? Vyberte si rukavice na upratovanie domácnosti. V našej ponuke nechýbajú ani záhradné rukavice a pracovné rukavice do dielne.

Odolné rukavice, ktoré ochránia vaše ruky

Rukavice na upratovanie sú odolné voči natrhnutiu, poškriabaniu a chemikáliám. Sú vyrobené z gumy alebo pružného latexu, preto sa perfektne prispôsobia vašim rukám. Vyberať môžete aj podľa ich vlastností. K dispozícii sú rukavice príjemné na dotyk s pokožkou vďaka bavlnenej vnútornej výstelke, modely so špeciálnou textúrou na vynikajúci úchop na mokrých a klzkých povrchoch či také, ktoré absorbujú vlhkosť a chránia ruky od potenia. Už viete, ktoré budú najlepšie vyhovovať vašim potrebám?

Rukavice na jednorazové použitie sú navrhnuté na rýchlu a jednoduchú výmenu. Okrem využitia v situáciách, kde je kľúčová hygiena, ich určite ich oceníte, napríklad, aj pri maľovaní alebo ničení škodcov. Aby vám padli ako uliate, nezabudnite zvoliť správnu veľkosť.

Zobraziť celý popis