Stany, plachty

Nezáleží na tom, či plánujete posedenie s priateľmi, veľkolepú oslavu alebo firemnú párty – záhradné stany a plachty sú výbornou voľbou na každú príležitosť. Skvelo poslúžia aj pri stánkovom predaji a na rôznych podujatiach, na ktorých potrebujete zabezpečiť tieň. V prípade, že hľadáte ochranu vášho vozidla v nepriaznivom počasí, k dispozícii sú autoplachty.

Príjemný tieň nielen v záhrade vám poskytnú stany a plachty

Potrebujete rýchlo zastrešiť menší priestor? Chystáte rodinné stretnutie v záhrade, prezentáciu firmy alebo by ste chceli predať svoje výrobky? Záhradné stany sa skvele osvedčia pri každej príležitosti. Ich nožnicová konštrukcia umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž, ľahko sa tiež prenášajú a skladujú. Navyše poskytnú spoľahlivú UV ochranu a ochranu pred dažďom. Pod stan umiestnite stôl a stoličky a vytvoríte tak príjemný chránený priestor aj počas grilovania alebo poskytne tieň pre deti pri rôznych aktivitách.

V našej ponuke nájdete tiež záhradné markízy. Pre ich jednoduchú obsluhu sú obľúbeným spôsobom tienenia na terasu alebo balkón. Keď už markízu nepotrebujete, jednoducho ju zrolujete a stane sa takmer neviditeľnou.

Zobraziť celý popis