Vitajte v záhrade ! - Model vozidla - S Class,A 160,A 190,SLK,B Class, C Class,AMG CL Class, CLS,CLK,E Class

Príjemné posedenia s rodinou, leňošenie, pestovanie zeleniny a ovocia aj detské ihrisko. Záhrada je miestom, kde si každý nájde to svoje. Na váš ničím nerušený relax, kosenie trávnika či sadenie, nájdete v našej ponuke široký sortiment záhradnej techniky, náradia a ďalšie záhradkárske potreby.

Technika do záhrady

Potrebujete pokosiť trávu, spíliť konáre stromov alebo odstrániť prerastajúce výhonky krov? Všetku prácu okolo domu vám uľahčí záhradná technika. Vybrať si môžete kosačky s akumulátorovým aj benzínovým pohonom, ťažko odstrániteľnú burinu a kry vám pomôže zlikvidovať krovinorez. Záhradná technika si poradí tiež s udržiavaním živého plotu, na čo sa vám zíde plotostrih. K dispozícii je vám aj záhradné náradie.

Záhradný nábytok a všetko na relax a zábavu

Radi si s rodinou posedíte na terase alebo v altánku? Aby ste si spoločné chvíle mohli užívať v dokonalom pohodlí, vyberte si záhradný nábytok podľa vašich predstáv. V našej ponuke nechýbajú ani záhradné hojdačky, ktoré potešia dospelých i deti. Dostatok tieňa vám poskytnú slnečníky, pochutnať si na vynikajúcich jedlách vám umožní záhradný gril

Sadenie aj zavlažovanie záhrady a trávnika

Aby bola vaša záhrada stále krásna, potrebné je pravidelné zavlažovanie. K dispozícii sú vám potreby na zavlažovanie, Hadice na vodu a vybrať si môžete tiež profi a hobby postrekovače. Na sadenie zeleniny a ovocia si môžete vybrať skleníky, pareniská, kvetináče a hnojivá.

Záhrada aj pre deti

Máte malé deti? Záhrada je ideálne miesto na šantenie a množstvo krásnych hier. Pre deti môžete vybrať hojdačky, hojdacie siete, bazény, trampolíny a detské ihrisko. Ak si chcete letný relax užívať spoločne, obísť by ste nemali ani bazény a dospelých iste poteší nová vírivka.

Zobraziť celý popis
Viete už, aké náradie do záhrady budete potrebovať?

Viete už, aké náradie do záhrady budete potrebovať?

Záhradkárska sezóna sa už blíži, preto je ten najvyšší čas skontrolovať, či máte pripravené všetko náradie do záhrady. Vybrať si môžete ručné aj akumulátorové, na starostlivosť o trávnik sa vám zíde kosačka. Nezabudli ste na niečo? Čo všetko budete potrebovať na starostlivosť o vaše rastliny, vám prezradíme v nasledujúcom článku.


Ako vybrať kompostér a začať kompostovať?

Ako vybrať kompostér a začať kompostovať?

Chceli by ste znížiť množstvo odpadu z vašej domácnosti a záhrady a zároveň získať kvalitné hnojivo pre pestované rastliny? Stačí začať s kompostovaním. Ako vybrať kompostér, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám, vám poradíme v nasledujúcom článku.


Závlaha do záhrady: Efektívne a pohodlné zavlažovanie

Závlaha do záhrady: Efektívne a pohodlné zavlažovanie

Starostlivosť o záhradu vyžaduje nielen lásku k rastlinám, ale aj pravidelné a správne zavlažovanie. Vhodným spôsobom, ako udržať vaše rastliny zdravé a krásne, je automatická závlaha. Závlahové systémy si získavajú čoraz väčšiu obľubu, pretože ponúkajú množstvo výhod a uľahčujú údržbu záhrady.