Zrátali ste už niekedy, koľko rôznych lustrov, lámp a lampičiek svieti vo vašej domácnosti? Odpoveď vás možno prekvapí. Aby vám každé svietidlo vždy poskytlo dostatok svetla, v zásobe by vám nikdy nemali chýbať náhradné žiarovky.

Žiarovky sa postarajú o dostatok svetla

Žiarovky prinesú svetlo do každej miestnosti, dokážu jedinečným spôsobom dotvoriť atmosféru, zdôrazniť dizajn aj ovplyvniť náladu. Či už ide o relaxačnú atmosféru v spálni alebo jasné a koncentrované svetlo v pracovni, správne zvolené svietidlá a žiarovky vám umožnia v každej situácii dosiahnuť optimálne osvetlenie vašej domácnosti. Pri výbere nezabudnite na osvetlenie pozemku, záhrady alebo dielne.

Revolúciou v oblasti svietenia sú LED žiarovky, ktoré sa tešia mimoriadnej obľube. V porovnaní s tradičnými žiarovkami spotrebujú približne o 85 % menej energie. Navyše majú dlhšiu životnosť, čo znamená, že ich nebudete musieť tak často meniť. LED žiarovky s možnosťou stmievania vám navyše umožnia meniť intenzitu osvetlenia podľa situácie alebo nálady. Nezabudnite si k nim zadovážiť zodpovedajúci stmievač

Zobraziť celý popis