Fúriky, vozíky a rudle - Skladom

K nevyhnutným potrebám nielen vo veľkej záhrade patria fúriky, vozíky a rudle. Uľahčia vám zber úrody, odnášanie buriny, pokosenej trávy, dreva a využijete ich tiež ako pomocníka pri stavebných prácach okolo domu.

Fúriky, vozíky a rudle presne podľa vašich potrieb

Aké množstvo záhradného odpadu potrebujete pravidelne vyvážať? Alebo dokončujete úpravu exteriéru a budete potrebovať voziť štrk, zámkovú dlažbu, piesok a iný materiál? Fúrik, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim požiadavkám, si vyberiete podľa objemu. Na práce v záhrade by vám mal postačiť objem do 100 maximálne 140 l. V tejto veľkosti sú fúriky tiež menej robustné, na chodníkoch v záhrade sa vám tak bude ľahšie pohybovať. Ak sa chystáte voziť väčšie náklady, k dispozícii sú fúriky až do 180 l.

Záhradné vozíky na burinu a iný záhradný odpad sú pomocou, ktorá uľahčí jeho vynášanie do zberného dvora alebo do kompostéru. V našej ponuke si môžete vybrať tiež prepravné vozíky s nafukovacími kolesami, ktoré vám umožnia bez problémov zvládnuť väčší náklad. Ak potrebujete často premiestňovať náklady s vysokou hmotnosťou, nenahraditeľným nástrojom sa pre vás môže stať aj rudla.

Zobraziť celý popis