Sadenie - Typ náčinia - vozík rozmetadlo

Na sadenie zeleniny, pestovanie kvetov a byliniek budete potrebovať vhodné náradie, zídu sa vám tiež iné pomôcky. Pre každého vášnivého záhradkára sme preto nachystali pestrú ponuku, v ktorej si vyberiete kvetináče, skleníky, pareniská, záhradné tyče aj hnojivá.

Všetko na sadenie na jenom mieste

Čo sa chystáte sadiť tento rok? Chceli by ste si pochutnávať na vlastnom ovocí a zelenine? Na ich pestovanie môžete vybrať pareniská. Rastlinám poskytnú dostatok svetla, zvýšia teplotu a môžete ich využívať aj na predpestovanie priesad. Ich výhodou sú navyše menšie rozmery, ľahko ich preto umiestnite tiež na balkón. Vo väčšej záhrade sa môžete rozhodnúť pre skleník, ktorým predĺžite záhradkársku sezónu.

V byte, na balkóne aj na terase domu sa vám na sadenie zídu kvetináče. Pestovať sa v nich dajú bytové rastliny, kvety aj bylinky. Stačí si vybrať model vo vhodnej veľkosti a máme pre vás tiež závesné kvetináče. Ako opora na kvety, uhorky a iné rastliny vám poslúžia záhradné tyče. Aby v záhrade všetko pekne rástlo, vybrať si môžete vhodné hnojivá.

Zobraziť celý popis